Ubytování u Drápalíků

Vítejte v Dřevíkově, okouzlujícím koutu obce Vysočina, kde vám nabízíme jedinečné ubytování pro vaši dovolenou či víkendový pobyt. Naše ubytovací zařízení je zasazeno do malebné krajiny Českomoravské vrchoviny, obklopena nádhernou přírodou, která vám poskytne dokonalý klid a relaxaci. V naší nabídce naleznete několik možností ubytování, které vyhoví všem vašim potřebám a přáním. Od útulných rodinných pokojů v tradiční chalupě, které zachovávají původní venkovský ráz, až po moderně vybavený "glamping" s výhledy na oboru daňků, velkou terasou a přímým vstupem do bazénu.

Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku jsou zde k dispozici pěší turistické stezky, cyklotrasy a možnosti houbaření v okolních lesích. Po dni plném zážitků si můžete odpočinout v některém z místních wellness center, nebo si vychutnat tradiční českou kuchyni v místních restauracích a hospůdkách.

Dřevíkov v obci Vysočina je ideálním místem pro rodinné dovolené, romantické víkendy nebo skupinové pobyty s přáteli. Přijeďte a objevte kouzlo tohoto jedinečného místa, kde se snoubí tradice s moderním komfortem a kde si každý najde to své. Těšíme se na vaši návštěvu!

Dárkový poukaz

Darujte nezapomenutelný zážitek! S naším dárkovým poukazem na ubytování můžete blízkým nabídnout únik z každodenního shonu. Ať už je to romantický víkend ve venkovském apartmánu nebo dobrodružná dovolená. Náš dárkový poukaz otevírá dveře k nezapomenutelnému odpočinku. Zážitek, který vytvoří vzpomínky na celý život. Darujte relax, pohodlí a dobrodružství s naším dárkovým poukazem na ubytování.

Aktuálně nabízíme dárkový poukaz pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí, saunou a masáží.

Cena poukazu je 4 900,-. V případě zájmu nás kontaktujte.

Mobil: 722 524 190
E-mail: sim999@email.cz

Dárkový poukaz - Ubytování Dřevíkov

Reference